معرفی شرکت

 این شرکت فعالیت خود را از سال 1369 با بهره گیری از دانش و فن آوری روز، تجربه دیرینه کارشناسان زبده و متخصص خود به همراه ماشین آلات تولیدی و تجهیزات کنترل کیفی پیشرفته ، جهت تولید انواع پیچ و مهره، واشرآلات ، انکربولت ، استاد بولت ، کرپی (U-bolt) و انواع پیچ و مهره های آلیاژهای خاص که در صنایع مختلف کاربرد دارند آغاز نموده است.

با توجه به رویکرد صنعت ساختمان در سال های اخیر در به کار گیری فن آوری های روز دنیا از جمله استقبال گسترده از اجرا  سقف به روش عرشه فولادی (metal deck) که یکی از فن آوری های مورد تایید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن میباشد.

این شرکت با هدف تولید گلمیخ (weldstud) با کیفیت و مطابق با استاندارد های AWS و DIN ونیز آئین نامه های ساختمانی ایران ، هم اکنون قریب به شش سال است که یکی از خطوط تمام اتوماتیک خود را اختصاص به تولید انواع گلمیخ و برشگیرها (Shear Connector) داده است.

بعلاوه جهت امکان تامین و عرضه سرامیک مطابق استاندارد (STANDARD TYPE CERAMIC FERRULE ACC TO AWSD1.1)  این شرکت با عقد قرارداد

 انحصاری (sole agent) با یکی از بزرگترین تولید کنندگان سرامیک و عایق های جوشکاری در جهان هم اکنون با کیفیت ترین سرامیک فرول در زمینه فرآیند stud-welding  عرضه می نماید.

نمونه کارها